Siğil Tedavisi

Siğil Tedavisi

Siğil deri üzerinde çıkan yuvarlak hatlı bir kabartıdır ve vücudun çeşitli bölgelerinde çıkmaktadır. Estetik olarak çirkin bir görüntüsü vardır ve kişiyi oldukça rahatsız eder. Sağlığa zararlı bir risk taşımasa da görüntüsü kişinin psikolojisini bozmaktadır. Özellikle de genital bölgedeki siğillerin tedavisi oldukça önemlidir çünkü tedavi edilmezse kişinin cinsel hayatında sıkıntılar yaratır. Sağlığınız açısından endişelenecek kanser yapma riski düşük olan virüslerdir. Hpv tipi olarak geçen bu virüsler düşük risk grubundadır.

Lazerle Siğil Tedavisi

Siğil tedavisi birden fazla yöntemde yapılabilir. Bu yöntemlerden hangisinin size en etkili olacağını ise doktorunuz karar verecektir. Lazerle siğil tedavisi son zamanlarda oldukça iyi sonuçlar veren bir yöntem olarak yerini edinmiştir. Plexr plazma teknolojisi sayesinde siğil diğer lazerlerden farklı olarak yakma yerine buharlaştırma ile siğili ortadan kaldırır. Lazer sonrasında kabuklanma olur fakat o da gün içerisinde dökülerek geriye temiz ve yenilenmiş bir deri ile karşılaşırsınız. Lazer sayesinde iz kalmaz daha hızlı yenilenme gerçekleşir ve en önemlisi de siğilin tekrarlanması engellenir.

Yaşam kalitesini bozan bu siğillerden lazer ile ağrısız ve kolay kurtulabilirsiniz. Lazer ile 2 ya da 3 seans ile siğillerden kurtulmak mümkündür. Hem kısa sürede hem de acı hissetmeden gerçekleşen bu işlem ile sosyal hayatınızdan da geri kalmazsınız.

Ankara’da Lazerle Siğil Tedavisi

Ankara’da lazerle siğil tedavisi yapmakta olduğumuz kliniğimize gelerek siğillerinizi plexr plazma teknolojisi ile buharlaştırarak sizleri siğillerinizden kurtarıp daha temiz bir cilde kavuşmanızı sağlarız. Lazer teknolojisinin en yeni versiyonu ile siğillerinizden kurtulmak artık daha kolay ve acısız. Bizimle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Paylaşın:

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Lasik ve İlasik Yöntemi

Lasik ve İlasik Yöntemi

Lasik yöntemi PRK ve Lasek yönteminden daha ileri bir teknoloji olup, bu yöntemde epitel doku kaldırılmaz, bunun yerine keratom bıçağı ile kornea üzerinde bir kesik açılır ve lazer işlemi uygulanır. Dikiş veya bandaja ihtiyaç yoktur. İyileşme süresi daha hızlıdır.

Devamını Oku
TransPRK ( No Touch Lazer ) Yöntemi

TransPRK ( No Touch Lazer ) Yöntemi

Bu yöntem şuan uygulanan en teknolojik yöntemdir. Bu yöntemde göze hiç bir müdahale de bulunulmuyor. (kesik vs atılmıyor) Doğrudan temassız lazer ile müdahale yapılıp, bozukluk düzeltiliyor. 2 göze aynı anda yapılabiliyor.

Devamını Oku
Göz Hastalıkları

Göz Hastalıkları

Göz Yaşı Kanal Tıkanıklığı olarak da adlandırdığımız hastalık, bilgisayar başında zaman geçirenler, kuru havanın olduğu ofislerde ve bazı alerjik sebeplerden dolayı görülebilir. Tedavisi kolay olup, kısa sürede başvurunuz.

Devamını Oku