Siğil Tedavisi

Siğil Tedavisi

Siğil deri üzerinde çıkan yuvarlak hatlı bir kabartıdır ve vücudun çeşitli bölgelerinde çıkmaktadır. Estetik olarak çirkin bir görüntüsü vardır ve kişiyi oldukça rahatsız eder. Sağlığa zararlı bir risk taşımasa da görüntüsü kişinin psikolojisini bozmaktadır. Özellikle de genital bölgedeki siğillerin tedavisi oldukça önemlidir çünkü tedavi edilmezse kişinin cinsel hayatında sıkıntılar yaratır. Sağlığınız açısından endişelenecek kanser yapma riski düşük olan virüslerdir. Hpv tipi olarak geçen bu virüsler düşük risk grubundadır.

Lazerle Siğil Tedavisi

Siğil tedavisi birden fazla yöntemde yapılabilir. Bu yöntemlerden hangisinin size en etkili olacağını ise doktorunuz karar verecektir. Lazerle siğil tedavisi son zamanlarda oldukça iyi sonuçlar veren bir yöntem olarak yerini edinmiştir. Plexr plazma teknolojisi sayesinde siğil diğer lazerlerden farklı olarak yakma yerine buharlaştırma ile siğili ortadan kaldırır. Lazer sonrasında kabuklanma olur fakat o da gün içerisinde dökülerek geriye temiz ve yenilenmiş bir deri ile karşılaşırsınız. Lazer sayesinde iz kalmaz daha hızlı yenilenme gerçekleşir ve en önemlisi de siğilin tekrarlanması engellenir.

Yaşam kalitesini bozan bu siğillerden lazer ile ağrısız ve kolay kurtulabilirsiniz. Lazer ile 2 ya da 3 seans ile siğillerden kurtulmak mümkündür. Hem kısa sürede hem de acı hissetmeden gerçekleşen bu işlem ile sosyal hayatınızdan da geri kalmazsınız.

Ankara’da Lazerle Siğil Tedavisi

Ankara’da lazerle siğil tedavisi yapmakta olduğumuz kliniğimize gelerek siğillerinizi plexr plazma teknolojisi ile buharlaştırarak sizleri siğillerinizden kurtarıp daha temiz bir cilde kavuşmanızı sağlarız. Lazer teknolojisinin en yeni versiyonu ile siğillerinizden kurtulmak artık daha kolay ve acısız. Bizimle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Paylaşın:

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR


Plexr ile Göz Kapağı Estetiği

Plexr ile Göz Kapağı Estetiği

Üst ve Alt Göz Kapağı Kırışıklıkları, Kaz Ayakları, Kulak Önü Kırışıklıkları, Yara Ameliyat Kesi İzleri, Et Benleri Gibi Yüz ve Göz Bölgesindeki bir çok nokta için Ameliyat olmadan, Yan etkisi Bulunmayan, En Güvenli Lazer Sistemidir.

Devamını Oku
>Plexr İle Et Beni Aldırma

Plexr İle Et Beni Aldırma

Plexr Plazma Enerjisi Yeni bir lazer teknolojisi olup, daha önce ameliyatla alınan et benlerini, artık anastezi ve cerrahi müdahaleye gerek kalmaksızın, kısaca ameliyatsız, ağrı acı olmadan kısa sürede kurtulmak mümkün.

Devamını Oku
Cilt Yara Leke Tedavisi

Cilt Yara Leke Tedavisi

Cildimizde oluşan Güneş Lekeleri, Hamilelik Lekeleri, Yaşlılık Lekeleri, Fibrom, Lipom, Siğil, Kabarık Lezyonlar ve Ksantelazma'lardan çok kısa sürede, Ameliyat olmadan kurtulmak mümkün.

Devamını Oku